Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
74 %
1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

E veshur kuq e zi, Emina Cunmulaj uron shqiptarëve festën e Pavarësisë në mënyrën e veçantë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka uruar të gjithë shqiptarëve festën e Pavarësisë, sot në 28 nëntor.

Bukuroshja nga Mali i Zi ka ndarë një video për ndjekësit në Instagram, ku shfaqet, duke vallëzuar nën ritmet e këngës shqipe. Në sy bien gjithashtu detajet kuq e zi që nga veshja deri tek tullumbacet.

GËZUAR ♥ #28nentori”, ka shkruar modelja krahas videos së postuar në rrjetet sociale.

Lexo edhe: “Gëzuar dita jonë e shtrenjtë”, të veshur me kostume kombëtare, këngëtarja shqiptare publikon foton e fëmijëve

Lexo edhe: Princ Leka uron 110-vjetorin e Pavarësisë: Sot duhet të jemi më të bashkuar në shërbim të interesit kombëtar!

Lexo edhe:Krerët e dy shteteve drekojnë në Vlorë, “shkrihet akulli” mes Vjosa Osmanit dhe Ramës

Lexo edhe: Joe Biden uron Shqipërinë për 110-vjetorin: SHBA do vazhdojë t’ju mbështesë!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Më shumë


spot_img

spot_img