Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

E veshur kuqezi, Rita Ora uron shqip Pavarësinë e Kosovës

Shkruar nga Newsbomb
E veshur kuqezi, Rita Ora uron shqip Pavarësinë e Kosovës
Në këtë ditë të rëndësishme për të gjithë shqiptarët, nuk kishte si të mungonte as urimi i vajzës që kudo ku shkon zemra i rreh për atdheun. E kjo vajzë, është pikërisht Rita Ora e cila pavarësisht famës që ka s’ka harruar asnjëherë vendin e saj. E veshur kuq e zi, duke dhënë qartë dhe mesazhin që Shqipëri Kosovë jemi “një” , Rita ka uruar 16 vjetorin e Pavarësisë. Sakaq, Rita e ka shoqëruar këtë foto dhe me një urim në gjuhën shqipe, duke shkruar: Gëzuar 17 shkurtin! Dita e Pavarësisë së Kosovës.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese