Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

E vërteta e ndarjes me bashkëshortin? Rudina Hajdari FLET për herë të parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rudina Hajdari është shumë e reezervuar përsa i përket jetës familjare, por mbrëmjen e sotme ajo ka sqaruar “të vërtetën e ndarjes” me bashkëshortin e saj.

Në një intervistë në “Ora News”, ish-deputetja e Kuvendit të Shqipërisë u shpreh se ai jeton bashkë me vajzën e tyre në Amerikë dhe ndaj nuk mund të jenë bashkë gjatë gjithë kohës, por nuk ka dhënë më shumë detaje.

albsig

spring

Pyetje: Ke lënë të kuptohet që ka patur një shkëputje mes teje dhe babait të vajzës tënde. Si është e vërteta?

Rudina Hajdari: E vërteta është që ai është 12 orë larg. Jeton në Amerikë, dhe është e vështirë të jemi bashkë gjatë gjithë kohës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img