Tirana
broken clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
57 %
5.1kmh
75 %
Hën
24 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

E vendos KOMITETI: Mbeten në fuqi masat anti-Covid, mbyllen shkollat, universitetet dhe baret

spot_img

Lajme të ngjashëm

8e9e8ffcfc13fce39b74c6c8a5b7930a

Më shumë

spot_img