E ulur në trotuar dhe këmbët hapur, Oriola Marashi “çmend” kalimtarët (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:47 05-03-2018 E ulur në trotuar dhe këmbët hapur, Oriola Marashi “çmend” kalimtarët (FOTOT)

Oriola Marashi është kthyer në një nga femrat më të lakuara në Shqipëri. Që në momentin që ajo u bë pjese e grupit OTR Oriola është vazhdimisht në qendër të vëmendjes.

Bukuroshja është gjithashtu aktive në rrjetet sociale ku ndan me miqtë foto të ndryshme. Ndërsa shumë prej postimveve që modelja bën janë tepër provokuese.

I tillë është edhe publikimi i fundit që Oriola ka bërë. Ajo është shfaqur e ulur në trotuar dhe nga pozicioni që ka marrë padyshim që i ka “çmendur” kalimtarët. Në njërën nga fotot Oriola është shfaqur e veshur me një veshje blu dhe qendron përpara një makine policie. “Policia që duam”, shkruan ajo në përshkrimin e fotos.

-640-0-5a9c6d1758c58.jpg

police.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndarja e çmimeve Oscars 2018, nga aktori/ja deri te filmi më i mirë (LISTA ME EMRA)
Wowwww! Olta Gixhari na prezanton me mamin e saj superyll... »
Article Logic
Execution time: 0.010773181915283
array(1) { ["section"]=> string(79) "e-ulur-ne-trotuar-dhe-kembet-hapur-oriola-marashi-cmend-kalimtaret-fotot-112221" }