Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
spot_img

E trishtë, zyrtari i PD-së në Fier ndërron jetë nga Covid-19, prek kandidati për deputet: I kam sytë me lot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike në Fier, Luan Baçi  përmes një postimi ka njoftuar ndarjen nga jeta të të zyrtarit të PD-së, Flamur Agalliu.

Baçi shkruan se Flamur Agalliu ose Muli siç e njohin të gjithë miqtë e tij, nuk mundi të fitonte dot betejën  e gjatë me Covid-19.

Ai shprehet i prekur për ndarjen nga jeta të mikut të tij.

 POSTIMI I PLOTË:

Lamtumire Flamuri yne!

Mule i Partise Demokratike, ne Kraps dhe ne Fier!

Mulja i PD, keshtu te flisnim, miku im!

Nuk dua ta besoj, qe ike pergjithmon MULE!

I kam syte me lot, tani qe po shkruaj, per ty!

Komunikonim shpesh, per seksionin qe drejtoje, per Grup seksionin dhe Degen e PD!

Ishe i pa lodhur, i pa epur, i vendosur, plot shprese dhe besim, per jeten dhe fitoren!

Ishe i qarte ne qendrim, i kthjellet, ne mendim, besnik dhe mik i rralle.

Nuk ndalove asnje moment, duke punuar dhe ndihmuar!

Me vjen keq Flamur, jam shume i trishtuar, per ty mik i demokrateve Fierak dhe shume mik i imi!

Nuk do ta harroj komunikimin e fundit me ty, Flamuri i PD ne  Kraps dhe ne Fier, miku im i mire,  komunikim nga Spitali, me zerin e ulet dhe pa fuqi nga virusi Covid-19, ne vend qe te kerkoje ndihme, me pyete per fushaten!

Ti e dije, ishe i sigurt se une ndiqja ne çdo moment ecurine tuaj!

Falenderoj pa mas, Doktor Profesor Tritan Shehun, qe ishte ne kontakt te perhershem, me mjeket, por nuk arrijtem te te mbanim afer Flamuri yne!

Lamtumir Mule, lamtumir  baba shembullor, bashkeshort korrekt, gjysh i dashur, njeri i mire, mik i rrall!Ne Vreshtas ku banoret denoncojne braktisjen nga qeveria Rama. Votues te majte e te zhgenjyer presin ndryshimin dhe kerkojne ndryshimin ne 25 prill. Shqiperia fiton, Fieri fiton

Do te ngelesh i pa harruar per ne, do te kujtojme gjithemon!

Qofsh i parajses mik im Flamur Agalliu!

Kandidati për deputet në Fier i Partisë Demokratike, Luan Baçi ka njoftuar ndarjen nga jetë të zyrtarit të PD-së Flamur Agalliu. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Baçi shkruan se Flamur Agalliu ose Muli siç e njihnin miqtë e tij, pas një lufte të gjatë me Covid-19 e humbi atë.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img