Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

E trishtë për Interin, dëmtohet blerja e madhe në merkato

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas gëzimit të madh që solli transferimi i Canselo tek Inter, që u tha se do të zgjidhte përfundimisht problemet e zikaltarëve me mbrojtejen, një lajm i hidhur ka ardhur dhe tifozët e kësaj skuadre.

Joao Cancelo, futbollisti i sapo transferuar tek zikaltërit, është dëmtuar në stërvitje me ekipin kombëtar të Portugalisë.

Mbrojtësi i majtë i marrë nga Valencia ka pësuar një dëmtim në gju dhe ditën e sotme do të kthehet në Milano ku do t’i nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore për të vijuar më pas me fazën përgatitore.

Sipas medieve italiane, portugezi Cancelo pritet të mungojë për 40 ditë.

Më shumë

spot_img