Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

E trishtë/ Nënë e bir ndërrojnë jetën nga Covid-19

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lajm i trishtë vjen nga Kosova, ku bëhet me dije se nënë e bir kanë humbur jetën nga Covid-19.

Jetë ka ndërruar Avni dhe Zehra Ahmeti, të cilët ishin prekur nga Covid-19 dhe nuk kanë arritur që ta fitojnë betejën me jetën.

Lajmin e ka bërë publik kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, i cili i ka shprehur ngushëllime familjes Ahmeti.

“E nderuara familje Ahmeti, me pikëllim mora lajmin për ndarjen nga jeta të më të dashurve tuaj, Avniut dhe zonjës Zehra. Në këtë moment dhimbjeje e pikëllimi për ndarjen nga jeta të familjarëve tuaj, ju lutem pranoni ngushëllimet e mia më të sinqerta! Bashkë ndjejmë me ju! Ngushëllime!”, shkruan Latifi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img