Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

TRAGJIKE, ndahen nga jeta për shkak të Covid-19 mësuesja dhe vëllai i saj në Përrenjas

spot_img

Lajme të ngjashëm

c24ded372d49eb7f150ab8facc289dba

Një ngjarje e trishtë ka ndodhur në Përrenjas, ku një mësuese dhe vëllai i saj janë ndarë nga jeta për shkak të infektimit me koronavirus.

Sipas informacioneve për mediat, është ndarë nga jeta mësuesja Irena Bajlozi, ndërsa pak orë më pas ka humbur jetën edhe vëllai i saj, Agron Bajlozi.

Mësohet se vite më parë Agron Bajlozi kishte humbur edhe djalin e tij, i cili u vra aksidentalisht gjatë përplasjes së bandave në Vlorë. Familjarët janë përballur edhe me një tragjedi të dytë, duke përjetuar vdekjen e dy personave brenda një dite.

Kohët e fundit ka pasur një rritje të numrit të personave që janë infektuar me Covid-19, por edhe të viktimave. Vetëm ditën e djeshme janë raportuar 7 viktima dhe 284 raste të reja me koronavirus.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img