Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

E TRISHTË, ndërron jetë nga COVID ish-kryebashkiaku demokrat Beqir Arifaj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b8962ebc3c4defec85a4893827f16cd8

Ish-kryetari i Bashkisë së Pukës, Beqir Arifaj humbet betejën me koronavirusin.

Prej disa ditësh Arifaj po kurohej në Turqi, pasi gjendja e tij shëndetësore ishte përkeqësuar.

Ai ishte një personalitet aktiv i jetës politike sociale dhe ekonomike të zonës së Iballës dhe Pukës. Prej vitit 2011-2015 ai shërbeu si kryetar i Bashkisë së Pukës nën siglën e Partisë Demokratike.

Miq të shumtë dhe të afërm të tij kanë shprehur ngushëllimet për humbjen e madhe. Arifaj la pas gruan dhe dy djemtë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img