Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

E TRISHTË/ Ndërron jetë nga Covid-19 polici në Kavajë, në moshën 58-vjeçare

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

500e7593ec036e579132fbc1263ce645

Një efektiv në Policinë e Kavajës ka ndërruar jetë pas infektimit me Covid-19.

Sipas informacioneve,  Fatmir Belba, 58-vjeç, kishte 20 ditë i infektuar dhe ka ndërruar jetë para dy ditësh.

Mësohet se efektivi ka rezultuar pozitiv që me datë 2 shkurt.

Kujtojmë se ditën e djeshme u raportua se janë kryer 3691 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 986 persona.

Fatkeqësisht pavarësisht përpjekjes së mjekëve kanë humbur jetën 21 persona, duke shënuar numrin më të lartë të viktimave në 24 orë në vendin tonë, që nga fillimi i pandemisë.

polici_2.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img