Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E TRISHTË/ Ndërron jetë nga Covid-19 ish- Prefekti i Vlorës Eduard Veçani

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b8d33bba6f5f3cd53db5d820880d1d25

Ish- Prefekti i qarkut të Vlorës, Eduard Veçani ka ndërruar jetë pas infektimit me koronavirus.

Prej disa ditësh Veçani ishte i shtruar në spital dhe gjendja e tij u përkeqësua ndjeshëm.

Eduard Veçani ka qenë një prej personave të angazhuar në qytetin e Vlorës. Ai u nda nga jeta në moshën 61-vjeçare. Veçani ka marrë vlerësime të larta për kontributin e tij në qytetin e Vlorës.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img