Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E trishtë, ndërron jetë në spital i moshuari që u përplas sot nga trajleri në Elbasan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bc2771515996569bf4fca61bcb93da75

Një lajm i hidhur na vjen nga Elbasani.

Ka ndërruar jetë në spital 62-vjeçari që u përplas nga një kamion në Elbasan, pranë kryqëzimit të Cërrikut. Momentin e përplasjes i moshuari ishte duke udhëtuar me biçikletë. 

Viktima u plagos dhe nga përplasja mori fraktura të rënda në kokë e u dërgua menjëherë në spital, por nuk arriti të mbijetojë.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img