Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

E TRISHTË/ Ndërron jetë mjeku i Përmetit Rustem Keko, prej një jave ishte shtruar te Infektivi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mjeku i përgjithshëm që shërbente në spitalin e Përmetit, Rustem Keko ka ndërruar jetë në moshën 75 vjeçare.

Prej një jave, ai ishte i shtruar tek Spitali Infektiv, pasi ishte infektuart me koronavirus.

Ai njihej si një person zemërgjerë dhe shumë i përkushtuar ndaj punës. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img