Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

E TRISHTË, ndërron jetë aktori shqiptar, familjarët apeluan për gjak 10 ditë më parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka ndërruar jetë në moshën 71 vjeçare aktori i njohur në Kosovë Rasim Thaçi.

Lajmi është bërë me dije nga Klinika Infektive, ku ishte shtruar prej ditësh dhe po merrte trajtimin kundër Covid-19. Ndërkohë 10 ditë më parë familjarët e të ndjerit kishin kërkuar gjak, ku edhe e kishin siguruar pas apelit.

 Rasim Thaçi i njohur për publikun si Cima do të mbetet përherë në kujtesën e publikut shqiptar për rolet e shumta komike.

qeg 1

Më shumë

spot_img
spot_img