Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

E trishtë, ndahet papritur nga jeta punonjësi i Policisë Bashkiake të Tiranës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Punonjësi i Policisë Bashkiake të Tiranës Kristofor Thimjo ka ndërruar jetë papritur ditë e sotme. Lajmi i trishtë është bërë me dije nga Policia Bashkiake e cila i shpreh ngushëllimet familjes për humbjen e njeriut të tyre të dashur, i cili do të kujtohet gjithmonë me respekt.   

“Një lajm tronditës për të gjithë ne, ndarja e papritur dhe e parakohshme nga jeta e kolegut shëmbullor të Policisë Bashkiake, Kristofor Thimjo. Ngushëllime të sinqerta familjes, miqve, kolegëve. Do të kujtojmë gjithmonë Kristofor, me mall dhe respekt”, shkruan Policia Bashkiake.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img