Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E TRISHTË/ Ndahet nga jeta profesori i njohur i Ekonomikut Luigj Vaso

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e64cee2728aa59f80c5afcbc41785ca9

Është ndarë nga jeta ditën e sotme profesori i njohur Luigj Vaso.

Vaso ka qenë profesor i kontabilitetit në Fakultetin Ekonomik, ndërsa lajmin e trishtë e ka dhënë profesori i Ekonomikut Fatmir Memaj.

Ai shkruan se profesori ishte model i përkushtimit dhe korrektësisë në punë, i respektuar nga të gjithë.

“Sa e vështirë është të shkruash lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të Prof. Luigj Vaso.

Profesori ishte model i përkushtimit dhe korektësise në punë, i respektuar nga të gjithë.

U prehsh në paqe profesori ynë, profesor i vlerave të larta profesionale dhe njerëzore”, shkruan Memaj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img