Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

E TRISHTË/ Ndahet nga jeta komandanti i Qendrës së Bashkuar Operacionale, kolonel Neshet Shena

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

36bf89261a5bc533b9695e115cbf6a48

Ditën e sotme është ndarë nga jeta komandanti i Qendrës së Bashkuar Operacionale, kolonel Neshet Shena.

Koloneli Shena vuante prej vitesh nga leuçemia akute, por nuk ka mundur të dalë fitues në luftën me sëmundjen.

Lajmin e ka bërë të ditur Petro Koçi, i cili shkruan se Shena do mbetet ushtaraku i shkëlqyer, njeriu i përsosur fjalëpak e punëshumë, profesionisti korrekt dhe drejtuesi model.

Newsbomb.al i shpreh ngushëllime familjarëve dhe miqëve të të ndjerit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img