Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E TRISHTË/ Ndahet nga jeta ish-gazetari i RTSH-së Nikolla Lena

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a092ba9567015ea4496e640f1b079d4b

Ditën e djeshme është dnarë nga jeta në moshën 67 vjeçare ish-gazetari i RTSH-së Nikolla Lena.

Lajmi për ndarjen nga jeta të gazetarit Lena u bë i ditur nga miq dhe kolegë të tij.

Nikolla Lena punoi me përkushtim në Radio Televizionin Shqiptar, ndërsa vitet e fundit punoi si gazetar në Agjencinë Telegrafike Shqiptare (ATSH), ku mbulonte sektorin e Turizmit dhe Mjedisit.

Miqtë e tij shprehen se me pasionin që e karakterizonte, Lena sillte në shkrimet e tij çështje të ndryshme nga fusha e turizmit dhe mjedisit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img