Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
24 %
1kmh
0 %
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

E trishtë/ Ndahet nga jeta doktor Dulla, i respektuar dhe i dashur nga gjithë pacientët, kuroi mijëra fëmijë gjatë karrierës së tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ae48583f74b6ef2dd76e168cd5bf9504

Mjeku i nderuar dhe shumë i respektuar nga të gjithë, Abdulla Subashi ka ndërruar jetë.

Njoftimin për ndarjen e tij nga jeta e bën Spitali Amerikan përmes një shënimi prekës në faqen zyrtare në “facebook”.

Ikja e tij nga kjo botë la pas lot dhe shumë dhimbje tek familjarët, kolegët dhe pacientët e tij të vegjël. Gjatë karrierës së tij doktor Dulla ka kuruar mijëra fëmijë.

Stafi i Newsbomb i shpreh familjes Subashi ngushëllimet e sinqerta.

159891967_3726119944123664_5968993082080650235_n.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img