Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
6.2kmh
0 %
Mar
19 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E TRISHTË, Ledri Vula humb gjyshin e tij, shihni si kërcente ai dikur me këngën e nipit (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

034b39948e38ae5141dc7ebea093d9c2

Sot është një ditë zie për këngëtarin e njohur Ledri Vula. Ai ka humbur gjyshin e tij nga ana e mamasë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë nëna e reperit, përmes një postimi në rrjetet sociale që ia dedikon babait të saj.

Xheraldina Vula ka publikuar një foto të babait të saj dhe bashkëngjitur shkruan: “Baba jem i miri, sot t’i mbylla sytë dhe të ledhatova për herë të fundit. Të dua, stambollesha jote përjetë, Xherushi.”

Reperi i njohur Ledri Vula kishte një raport shumë të veçantë me gjyshin e tij dhe shpeshherë shpërndante foto me të në rrjetet sociale. Kohët e fundit ai kishte postuar një video ku gjyshi i tij kërcente me këngët e Ledrit. Ky i fundit ka publikuar një foto në prehrin e gjyshit të tij ku shkruan: “kurr ma ne prehnin tond gjysh”.

xheraldina_copy.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img