Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E TRISHTË/ Ishte infektuar me Covid-19, ndërron jetë në moshën 49-vjeçare efektivi i policisë në Fier

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c9ac2b188d5bba66a65c404310511672

Një efektiv i patrullës së policisë në Fier ka humbur jetën pas infektimit me koronavirus.

Sipas informacioneve për mediat, ka ndërruar jetë Bujar Mema, 49 vjeç.

Ai ishte i shtruar prej 6 ditësh në një nga spitalet Covid në Tiranë dhe fatkeqësisht mbrëmjen e djeshme humbi betejën me koronavirusin.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img