Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

E TRISHTË/ I infektuar me koronavirus, ndërron jetë zyrtari i PS-së

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1d7093d64757d5a1ce9fe99e8d3d29b9

Koronavirusi i ka marrë jetën zyrtarit të Partisë Socialiste, Ndue Ndoci.

Lajmin e hidhur e kanë bërë me dije miqtë dhe kolegët e tij me anë të postimeve në rrjetet socialite.

Kreu i Komisionit Parlamentar të Ligjeve, Ulsi Manja  ka bërë një postim në rrjetet sociale, për të ndjerin Ndue Ndoci.

“E deshe jetën dhe luftove deri në fund si burrat! Si duket Zoti i do njerëzit e mirë pranë vetes. Lamtumirë miku im Ndue Ndoci,” shkruan Manja në postimin e tij.

Ndue Ndoci ka mbajtur disa funksione në disa institucione shtetërore.

Screenshot_2.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img