Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

E trishtë/ Humb jetën fermerja 21 vjeçare, aksidentohet me mjetin bujqësor teksa punonte tokën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një fermere në Skoci ka humbur jetën tragjikisht teksa po punonte me makineri në fermën e saj në Aberdeenshire.

21 vjeçarja humbi kontrollin e mjetit bujqësor dhe si pasojë u aksidentua rëndë duke humbur jetën në vend. Ambulanca e urgjencës mbërriti menjëherë në fushë, por fatkeqësisht e reja nuk arriti të mbijetonte.

Ndërsa anëtarët e familjes thanë se ndiheshin të shkatërruar nga humbja  e vajzës së tyre.

“Ne jemi shkatërruar nga humbja e Caroline, e cila ishte aq e mbushur me jetë, plot argëtim dhe shumë e dashur. Ajo ishte një shoqe e shkëlqyer për të gjithë ata që e njihnin dhe do të mungojë shumë” thanë familjarët.

Më shumë


spot_img

spot_img