E trishtë: Enrique Iglesias humb personin e dashur nga koronavirusi nga Covid-19

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:53 26-03-2020 E trishtë: Enrique Iglesias humb personin e dashur nga koronavirusi nga Covid-19

Këngëtari i njohur Enrique Iglesias ka ndarë me të gjithë një lajm të trishtë.

Përmes një postimi në Instagram, ai ka deklaruar se njerku i tij, Carlos Falco ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit.

 ‘Po kalojmë kohë të vështira nga kjo emergjencë që ka njerëz, shumë persona, përfshirë edhe familjen time. Është koha të qëndroni në shtëpi dhe të jeni të vetëdijshëm për të dashurit tuaj. Ju dërgoj një përqafim shumë të madh dhe shpresoj t’ju shoh shumë shpejt. Kurajo!’, ka shkruar Enrique.

Ndërkohë mediat ndërkombëtare, bëjnë me dije se koronavirusi i shkaktoi pneumoni të rëndë biznemenit të njohur spanjoll dhe për shkak të moshës së thyer ai e ka pasur të vështirë të mbijetojë.

familia_enrique_iglesias_luto_por_covid19.jpg_793492074.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097780227661133
array(1) { ["section"]=> string(86) "e-trishte-enrique-iglesias-humb-personin-e-dashur-nga-koronavirusi-nga-covid-19-200175" }