Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

E TRISHTË/ COVID-19 i merr jetën një tjetër mjeku shqiptar (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e790b4734e3b615537c04de0bb9e423f

Koronavirusi i ka marrë jetën një tjetër mjeku.

Bëhet me dije se ka ndërruar jetë nga Covid-19 radiologu Hiqmet Musa.

Lajmin e  hidhur e ka bërë me dije mjeku i njohur në spitalin e Kavajës, Drini Bardhi me anë gtë një postimi në rrjetet sociale, ku shpreh ngushëllime për humbjen e madhe.

“Të qofte dheu i lehtë kolegu i nderuar, Dr.Hiqmet Musta. Radiolog i saktë, fjalëpak, nga ata mjekë qe po i mungojnë gjithmonë e më shumë spitalit tonë. Për fat të keq virusi vazhdon të marrë jetë njerëzish dhe mjekësh!Allahu na bashkoftë në xhehnet!”, shkruan mjeku Drin Bardhi.

mjeku-6-640x607.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img