Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E TRISHTË, Covid-19 i merr jetën infermieres 59-vjeçare nga Lushnja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0e31ad37273443eb229737542e3b5551

Koronavirusi po merr shumë jetë në mesin e bluzave të bardha.

Ditën e sotme është lajmëruar ndarja nga jeta e infermieres 59-vjeçare nga Lushnja Nurie Bace.

Lajmin e ka bërë të ditur Urdhri i Infermierit, ku përmes një postimi në rrjetet sociale.

Njoftimi i plotë i Urdhrit të Infermiereve:

Një tjetër infermier u largua nga armata e UISH

Me hidhërim njoftojmë ndarjen nga jeta të infermieres nga Lushnja, Zj.Nurie Bace , 59 vjeç, e prekur nga covid-19.

Dashuria për profesionin, shërbimi me profesionalizëm, virtyte që e shoqëruan në cdo çast të punës së saj me pacientet

Në emër të Urdhrit të Infermierit të Shqipërisë iu shprehim ngushëllime të sinqerta familjarëve dhe kolegëve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img