Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

E tradhëton i dashuri dhe i vë flakën makinës për hakmarrje, por ups… ngatërron mjet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vajzë nga Florida i ka vënë flakën një makine duke menduar se i përkiste ish-të dashurit të saj. Por, kishte ngatërruar automjet.

Carmen Chamblee është arrestuar mëngjesin e së shtunës dhe akuzohet për “zjarrvënie të shkallës së dytë”.

Ajo i tha policisë se makina i përkiste ish-të dashurit të saj. Por, pronari i automjetit “Honda” Thomas Jennings, thotë që nuk e ka parë kurrë më parë atë dhe nuk e ka idenë se kush është.

Carmen u tradhëtua nga kamerat e sigurisë, të cilat e kanë filmuar duke i vënë flakën automjetit me një bombol gazi.

Ajo ishte tradhëtuar nga i dashuri dhe donte të merrte hak, por fatkeqësisht u hakmor me personin e gabuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img