Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
4.1kmh
20 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E tmerrshme te ‘Shefqet Ndroqi’, humb jetën nga Covid një 27-vjeçare; po përgatitej të martohej (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

41afbfb7f021e0b1b361ba377596fd70

Një lajm i hidhur jo vetëm për qytetin e Beratit, por për të gjithë vendin. E tmerrshme humbja e jetës në lule të rinisë të një 27-vjeçareje e cila ishte prekur më herët nga Covid-19.

Ariola Sakollari (Gjeçi) u prek nga koronavirusi 3 javë më parë dhe fillimisht u shtrua në Repartin Covid-19 në Spitalin Rajonal të Beratit.

Screenshot_6.jpg

Për shkak të përkeqësimit të gjendjes së saj shëndetësore,e reja u dërgua në spitalin Covid “Shefqet Ndroqi” në Tiranë, ku prej disa ditësh ndodhej në intubim. Me gjithë përpjekjet e mjekëve për ta shpëtuar 27-vjeçarja gjeti vdekjen pasditen e djeshme në këtë spital.

Ika e saj nga kjo botë la pas një boshllëk të madh, dhimbje dhe lot te familjarët dhe gjithë të afërmit e saj, miqtë dhe shoqëria. 27-vjeçarja priste të martohej së shpejti, por virusi vdekjeprurës e ndau nga dashuria e saj dhe gjiri i familjes.

Stafi i newsbomb, thellësisht i prekur nga ky lajm, i shpreh familjes Sakollari ngushëllimet e sinqerta për humbjen e vajzës së tyre.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img