Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

E TMERRSHME! Sulmohet nga qeni, 70-vjeçarit i presin krahun nga dëmtimet në Konispol (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

3f712c94b10a61b8bda6d02ae0435189

Një 70-vjeçar ka humbur krahun e tij, pasi është sulmuar nga qeni. Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në fshatin Mursi të Konispolit.

70-vjeçari i identifikuar si Sotir Zisi, ka pësuar dëmtime të rënda në trup, krahë dhe fyt nga sulmi i qenit. Ndërkohë, si pasojë mjekët janë detyruar t’i presin krahun për shkak të dëmtimeve.

Sakaq, mësohet se 70-vjeçari ndodhet në gjendje të rëndë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img