Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

E tmerrshme, shqiptari vret të dashurin e ish-gruas para syve të fëmijëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 15:40 në Belgjikë.

Protagonist kanë qenë dy shqiptarë, ngjarje e cila përfundoi me 52-vjeçarin Ismet Osmanay të plagosur me thikë.

Përleshja ndodhi të hënën në Waterbaan, Deurne, pranë një shkolle. Policia njoftoi se më pas i ai vdiq në vendngjarje. I dyshuari Betim A. 48-vjeç u arrestua menjëherë. Disa prindër që po prisnin në portën e shkollës treguan ngjarjen të tmerruar.

“Kemi dëgjuar shumë të bërtitura dhe pamë dikë që binte nga biçikleta e tij. Çiklisti ishte shtrirë në tokë, ndërsa një burrë u përkul mbi të dhe e goditi disa herë në qafë”.

Shkak i ngjarjes së rëndë dyshohet të jetë bërë xhelozia. Siç raportojnë mediat vendase, Ismet Osmanay është i dashuri i ish-gruas së Betim A. Ngjarja ndodhi në shkollën e fëmijëve të gruas, ndërsa të vegjlit ishin dëshmitarë në vendgjarje.

Më shumë

spot_img
spot_img