Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

E tmerrshme në Mullet, shoferi përplaset me bordurën dhe ikën me vrap, braktis pasagjerin e vdekur në makinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Fikasit në Mullet, ku një automjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke u përplasur me bordurën anësore të rrugës.

Si pasojë ka humbur jetën pasagjeri me iniciale O. S, ndërsa drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja.

Tiranë/Informacion paraprak:

Në rrugën e Fikasit, Mullet, shtetasi L. R., ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur me bordurën anësore të rrugës, dhe më pas është larguar, duke braktisur mjetin.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën gjatë dërgimit për spital pasagjeri në mjet shtetasi O. S.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për kapjen e drejtuesit të mjetit dhe sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Më shumë

spot_img