Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E tmerrshme në Greqi, foshnja 37-ditëshe humb jetën nga Covid-19

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2e897d06523cb52264afd49b623ae394

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Greqi, duke shënuar kështu dhe viktimën më të re në moshë nga koronavirusi.

Një foshnjë 37-ditëshe nuk ka mundur fatkeqësisht të fitojë betejën me Covid-19 në Greqi.

Sipas raportimit të medieve në Greqi, foshnja ndodhej e shtruar prej disa ditësh në spitalin “Aglaia Kyriakou” në Athinë, ku po trajtohej nga Covid-19.

Sipas raportimeve të njëjta, mësohet se foshnja nuk kishte ndonjë sëmundje tjetër shoqëruese.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img