Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
78 %
1.5kmh
75 %
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
38 °
Mar
31 °
E premte, 6 Gusht, 2021

E tmerrshme në Francë, shqiptari vret gruan 22 vjeçe me thikë në sy të fëmijës së vogël (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grua 22-vjeçare është vrarë sot pas mesnate në të gdhirë e hënë, nga partneri i saj shqiptar. Ngjarja ndodhi në Hayange, Moselle, përballë stacionit të policisë.

Policia e alarmuar ka bërë të mundur arrestimin e tij brenda pak orësh. “Ai fshihej në shtëpinë e një personi tjetër”, tha prokurori publik i Metz Christian Mercuri. “Viktima mori pesë plagë me thikë”, tha kryetari i bashkisë (RN) i Hayange, Fabien Engelmann më herët. 

“Zjarrfikësit u njoftuan në orën 12:40, por viktima ishte tashmë në gjendje shoku kur arritën në vendin e ngjarjes. Ata qëndruan deri në orën 3 të mëngjesit ”, tha ai. Hetimi iu besua policisë gjyqësore të Metz.

Sipas informacioneve, i arrestuari Liridon B., një shtetas kosovar 22 vjeç, ishte i njohur për policinë për rreth njëzet incidente, gjysma e të cilave përfshinte, por edhe raste të mbajtjes së armës, ngacmimit moral dhe drogës. I njohur gjithashtu për disa vepra trafiku, i dyshuari po vuante një dënim të paraburgimit në shtëpi nën mbikëqyrje.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img