Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

E tmerrshme në Elbasan, babë e bir humbin jetën nga Covid-19 (FOTO-EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit.

Lajmi i keq për familjen në fjalë erdhi pesë ditë më parë pasi kreu i familjes, burri 83-vjeçar ndërroi jetë si pasojë e Covid, ndërkohë sot edhe djali i tij Skënder Semilmaj humbi jetën po nga Covid në moshën 53-vjeçare.

167565695 281057266969274 2263227680547346806 n

Ata prej ditësh ishin të prekur nga virusi i tmerrshëm dhe fatkeqësisht nuk ia dolën të mbijetojnë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img