Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E tmerrshme/ Menduan se kishte vdekur, 76-vjeçarja hap sytë e tmerruar teksa po e bënin gati për ta djegur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 76-vjeçare është zgjuar në momentet e fundit kur familjarët e kishin bërë gati për ta djegur duke menduar se ajo kishte humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në Indi, ku Shakuntala Gaikëad është zgjuar e tmerruar dhe ka shpëtuar në sekondat e fundit para se familjarët ti vendosnin zjarrin trupit të saj.

76-vjeçarja rezultoi pozitive me Covid dhe familjarët e dërguan në spital në qytetin Baramati.

Ai ishte plotë dhe ndërkohë që prisnin të lirohej ndonjë vend, gruaja humb vetëdijen duke bërë që familjarët të besojnë se ndërroi jetë.

Prandaj dhe ata u përgatitën për t’i dhënë lamtumirën e fundit përmes djegies, por fatmirësisht ajo reagoi në kohë dhe u parandalua një tragjedi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img