Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E tmerrshme/ Gruaja denoncon përdhunimin 13-vjeçar nga burri, bëri veprime të turpshme dhe me vajzën 8 vjeçe

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3676021678bc00c919803761e206eedf

Një histori e tmerrshme që kishte vite që ndodhte në Kallamata është bërë publike së fundmi në mediat greke.

Një grua u ankua se burri i saj e kishte rrahur dhe përdhunuar atë, si dhe se kishte ngacmuar seksualisht vajzën e tyre 13-vjeçare që kur ajo ishte 8 vjeç.

Prokuroria e liroi nga burgu dhe i dha urdhër që t’i qendrojë larg gruas dhe vajzës si dhe të paraqitet në stacionin e policisë çdo muaj. 38-vjeçari, i cili është nga Shqipëria, gjithashtu iu nënshtrua kushtit kufizues të ndalimit të daljes nga vendi.

Vetë gruaja e tij u ankua të hënën në Policinë e Kallamatës se në 13 vitet e martesës së saj ajo ishte përdhunuar vazhdimisht nga burri i saj. Ajo guzoi të fliste sepse kishte frikë se ishte radha e vajzës së saj 13-vjeçare, e cila sipas të njëjtit informacion deklaron se ishte ngacmuar seksualisht tre herë nga babai i saj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img