Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

E TMERRSHME: Dy vajza palosin dyshekun me shoqen brenda, ULURIMAT e saj do t’ju rrënqethin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur midis disa shoqeve, ngjarje e cila është filmuar dhe më pas ka bërë xhiron e rrjetit.

Një video e publikuar nga “MTV” tregon dy vajza të cilat kanë palosur dyshekun me shoqen brenda dhe më pas vendosin jastëkët në divan dhe ulen mbi të. Edhe pse ulërimat e adoleshentës janë të tmerrshme, vajzat mesa duket nuk e mendojnë faktin që shoqja e tyre mund të vdesë nga asfiksimi.

“Vajza, vajza, stop, çfarë po bëni?”, dëgjohet të thotë adoleshentja emri i të cilës nuk dihet. “Oh Zot, ndihmë”, thërret ajo teksa shoqet e saj nuk i japing fund shakasë së tyre të rrezikshme. Video ka qarkulluar në të gjithë rrjetin, dhe veprimi i dy vajzave është dënuar shumë nga opinion publik, pasi kanë vendosur në rrezik jetën e adoleshentës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img