Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

E tmerrshme! Babai përdhunon 22 vjet vajzën dhe bën 8 fëmijë

spot_img

Lajme të ngjashëm

00f7e55312623469edca8fd2847ac323

Një ngjarje e tmerrshem ka ndodhur në Argjentinë. Një 56-vjeçar ka përdhunuar 22 vjet me radhë vajzën e tij dhe ka bërë 8 fëmijë me të.

 

Ndërsa është dënuar me vetëm 12 vjet e tetë muaj burg. Domingo Bulacio, 56 vjeç, u akuzua për abuzim seksual dhe in&ccedi>l;est kur u paraqit në një gjykatë në provincën Santiago del Estero, në veri të Argjentinës qendrore. Gjykata madje hetoi se të afërmit e tij e dinin se çfarë po ndodhte, por nuk bënë asgjë për këtë.

Bulacio u arrestua në janar 2016, kur vajza e tij u tha mjekëve në Las Termas de Rio Hondo se ajo ishte dhunuar për më shumë se dy dekada nga babai i saj. Gjithashtu, është raportuar se ajo kishte lindur së paku 8 herë. Gjykata, e dënoi Domingo 12 vjet për abuzim seksual.

Gjatë 56-vjeçari nuk pranoi të fliste. Sakaq, rreth 50 dëshmitarë, të afërmit e të akuzuarit, morën pjesë në gjyq, shkruan Metro, transmeton newsbomb.al.

pri_64133214.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img