E tmerrshme, adoleshentja rreh shoqen para shkollës, nëna i jep thikën për ta therur (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 13:09 11-06-2018 E tmerrshme, adoleshentja rreh shoqen para shkollës, nëna i jep thikën për ta therur (VIDEO) Fragment nga ngjarja

Një ngjarje e rëndë është shënuar në një shkollë në Brazil pasi dy vajza adoleshente janë rrahur brutalisht me njëra-tjetrën. 

13-vjeçarja theri me thikë bashkëmoshataren, duke i lënë plagë të rënda në fytyrë, kraharor, duar dhe gjoks. Ngjarja u bë virale në vend dhe për një tjetër arsye, pasi nëna e njërës prej vajzave i dha thikën vajzës së saj për të therur 'kundërshtaren'.

Mediat e huaja raportojnë se nënë e bijë janë zhdukur nga vendngjarja, dhe kërkohen nga policia vendase.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Takimi historik i Trump dhe Kim Jong Un, Singaporin e "pushtojnë" 3000 gazetarë, qeveria jep 15 milionë dollarë (Nga siguria te ushqimi-DETAJE)
Anija me 629 emigrantë bllokohet në Mesdhe, Spanja i hap derën »
Article Logic
Execution time: 0.012745141983032
array(1) { ["section"]=> string(95) "e-tmerrshme-adoleshentja-rreh-shoqen-para-shkolles-nena-i-jep-thiken-per-ta-therur-video-123983" }