Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

E TMERRSHME/ 19-vjeçari helmon prindërit, i ati humb jetën ndërsa nëna dërgohet në gjendje të rëndë spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur  në Bolonja të Italisë ku një 19-vjeçar ka helmuar prindërit e tij.

Sipas policisë shtetasi Alessandro Asoli dyshohet se u ka hedhur prindërve të tij një substancë helmuese. I ati humbi jetën menjëherë ndërsa nëna e tij përfundoi në gjendje të rëndë në spital.

Menjëherë në vendin e ngjarjes mbërritën forcat e policisë pasi ka qenë vetë I riu ai i cili I njoftoi ata dhe ambulancën.

Deri më tani shkaqet të cilat e çuan 19-vjeçarin të kryente këtë veprim të rëndë mbeten mister, ndërkohë karabinierët po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img