Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

E thotë hapur në mes të Kuvendit, deputeti i opozitës parlamentare rreshtohet në radhët e PS-së

spot_img

Lajme të ngjashëm

b6bd5e3e3f279751ee642e3766b76084

Disa nga deputetët e opozitës parlamentare kanë ndryshuar kahun politik duke u rreshtuar në Partinë Socialiste në pushtet.

Nga foltorja e Kuvendit, ligjëvënësi Nimet Musai e tha hapur se do të votojë për PS-në dhe do të jetë pjesë e saj.

Më herët Musai ka qenë pjesë e LSI-së dhe mori mandatin e lënë nga Kejdi Mehmetaj.

Ai ishte në mesin e atyre që nuk iu bind vendimit të opozitës për të djegur mandatet.

Më shumë

spot_img