Hapësire reklamuese

Politikë

E thotë ambasadori gjerman: Merkel po diskuton me Holandën për negociatat e Shqipërisë, shumica e vendeve të BE-së janë pro-jush

Shkruar nga Newsbomb
Vendimi është strategjik dhe politik njëherazi. Shpresojmë që 28 vendet anëtare  të BE  do të bëhen bashkë për një vendim pozitiv. Ka një maxhorancë që është pro hapjes së negociatave. Por gjithsesi na duhet unanimitetit. Prandaj na duhet të bindim ҫdo vend anëtar të BE.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese