Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

E sulmuan pasi fitoi vendin e parë, Arilena Ara publikon foton e veçantë

spot_img

Lajme të ngjashëm

b5a1920cc85684a686d642cbb1fda0ec

Këngëtarja Arilena Ara, e cila ka qenë në qendër të polemikave pasi fitoi vendin e parë në Festivalin e Këngës, ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj një fotografi të veçantë urimi për Krishtlindjen.

Në instagram ajo ka postuar një foto ku duket teksa pozon e qeshur pranë bredhit të Vitit të Ri. Këngëtarja që do të na përfaqësojë në Eurovision me këngën “Shaj” duket e lumtur edhe pse polemikat dhe sulmet pasi fitoi vendin e parë nuk kanë përfunduar gati tre ditë pas Festivalit.

“Gëzuar Krishtlindjen! Bekime dhe Dashuri per ju dhe familjet tuaja. Dashuri, Arilena”, shkruan këngëtarja shkodrane në Instagram.

dfgerthje45je4jdfhfh.jpg

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img