E sulmoi vazhdimisht, sot ish-rivali i ri i Ben Blushit emocionon rrjetin me këtë dedikim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:46 20-01-2018 E sulmoi vazhdimisht, sot ish-rivali i ri i Ben Blushit emocionon rrjetin me këtë dedikim

Politikani i ri Neritan Seferkolli ishte një nga kundërshtarët më të ashpër të Ben Blushit brenda partisë LIBRA.

Por sot pas dorëheqjes së Ben Blushit nga politika, Seferkolli ka reaguar në rrjetet sociale.

Në postimin e tij Seferkolli shprehet shumë falenderues karshi Ben Blushit pasi ai e kishte ndihmuar shumë në rrugën e politikës.

“E falenderoj sot për mundësinë që më dha te konkuroja kundër tij duke më promovuar në një ambjent politik ku të rinjtë perdoren vetëm për të ngjitur postera dhe mbushur sallat pavarësisht pregatitjes së tyre”,- shkruan ndër të tjera Neritan Seferkolli.

Më poshtë postimi i plotë i Neritan Seferkolli:

Screenshot_27.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nesër 21 janari, Rama nxjerr foton e papublikuar: Të mos i harrojmë lotët e kësaj nëne
Përjashtimi i Mimoza Hafizit, plas sherri mes anëtarëve të LIBRA-s, nxjerrin të palarat (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.013355016708374
array(1) { ["section"]=> string(95) "e-sulmoi-vazhdimisht-sot-ish-rivali-i-ri-i-ben-blushit-emocionon-rrjetin-me-kete-dedikim-107344" }