Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E SKADUAR prej viti 2016, Lulzim Basha NUK KA patentë! Kreu i PD udhëton jo vetëm pa rrip sigurimi, por edhe pa leje drejtimi (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cafef55aa58990cf3e8602d728ae770d

Newsbomb.al siguron foton që tregon se kreu i PD Lulzim Basha, nuk ka patentë! I sulmuar ditët e fundit se i jep makinës pa rrip sigurimi, del se Basha nuk ka as leje drejtimi.

Pak ditë më parë bashkëshortja e Lulzim Bashës, Aurela Basha, postoi foton e mëposhtme duke shijuar fundjavën jashtë Tiranës. Por menjëherë, ndaj kreut të PD nisën sulmet se ai ishte pa rrip sigurimi.

Nga të dhënat e siguruara nga newsbomb.al, shihet se kreut të PD i ka skaduar patenta më datë 22.12.2016, dhe prej asaj date ai nuk e ka rinovuar. Pra, Basha jo vetëm udhëton me makinë pa rrip sigurimi, por as leje drejtimi nuk ka.

FOTO:

asddasda.jpg

dsfsdfs.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img