Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

E shtunë me diell dhe vranësira kalimtare, ja si do të jenë temperaturat ditën e sotme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7432162c4c244d6e5a8c95d3f82228c3

Dita e sotme pritet të karakterizohet nga mot me diell dhe rritje temperaturash.

Pritet të ketë edhe pak vranësira por që do të jenë kalimtare.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugut e lehtë e mesatare në bregdet, gjë e cila do të sjellë rritje temperaturash si në mëngjes dhe në mesditë.

Sipas Shërbimit Metereologjik, valëzimi në dete parashikohet i forcës 3 dhe 4.

95905946_913232079116132_1455273411105259520_o.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img