Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

E shtuna me diell dhe mot të kthjellët, të dielën vranësira dhe reshje shiu

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendi këtë fundjavë do të ketë ndikim të masave të qëndrueshme të ajrit. Këto do të sjellin mot të kthjellët në mëngjes por në mesditën e pasditen e ditës së shtunë me vranësira shtresore.

Në zonat malore do të marrin zhvillim dhe lokalisht do të pasohen nga reshje shiu. Ditën e diel moti përgjithësisht parashikohet i kthjellët me vranësira kalimtare në male, raporton Shërbimi Meteorologjik Ushtarak.

Era do të fryjë nga verilindja e veriperëndimi e lehtë e mesatare në bregdet. Valëzimi në dete i forcës 2 dhe 3 ballë.  Temperaturat nuk do të pësojnë luhatje të ndjeshme.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img