Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

E shtruar në repartin Infektiv, vdes 64 vjeçarja me Covid në Elbasan

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cbc3704a2a2470e7e1c9e6bbc3b9e5ae

Një 64 vjeçare me Covid-19 ka ndërruar jetë pak më parë në repartin Infektiv të Spitalit të Elbasanit.

Mësohet se viktima ka qenë i shtruar dhe po merrte shërbim në Spitalin e Elbasanit, por nuk dihet nëse 64 vjeçarja ka pasur sëmundje të tjera bashkëshoqëruese.

Ministria e Shëndetësisë pritet të japë informacion zyrtar për rastin.

Abc Neës raporton se dje gjendja shëndetësore e të prekurës është rënduar dhe ai ëhstë shtruan në Spital, por fatkeqësisht nuk ka mundur të jetojë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img