Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

E shtrirë mbi shkëmbinj, Irina Shayk pozon vetëm me atlete (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb
E shtrirë mbi shkëmbinj, Irina Shayk pozon vetëm me atlete (FOTO)
Modelja e njohur ruse, Irina Shayk gjithmonë di të tërheqë vëmendjen e ndjekësve. Bukuroshja brune e cila ndiqet nga miliona fansa, është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar video dhe foto nga përditshëmëria. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet topless mbi shkëmbinj dhe ku duket tepër sensuale, e veshur vetëm me bikini, një triko të hedhur rreth belit dhe atlete. “Verë me gurë”, ka shkruar ajo krahas fotove të publikuara në Instagram. Modelja shihet në poza të ndryshme, qoftë në këmbë apo e shtrirë mbi shkëmbinj, ndërsa në të gjitha imazhet ajo fsheh gjoksin me dorë.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by irina shayk (@irinashayk)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese